Центр розвитку та відпочинку сім'ї "Ангелок"

При бібліотеці працює центр розвитку та відпочинку сім'ї "Ангелок"
    В якому за допомогою кваліфікованих спеціалістів, педагогів, психологів всебічно розвиваються таланти наших діток і їх творчі здібності.
   Всі заняття в «янголят» носять цікавий, ігровий характер. Дітки займаються в міні-групах до 6 чоловік, максимально наближених за віком. Присутність на заняттях близької людини (мами, тата, бабусі, дідуся, няні), затишна дружня обстановка, створює дитині максимально комфортні умови під час уроків.
   "Янголята" вчаться розвивати мову, логічне мислення, розвивають уяву і творчі здібності, сенсорику, дрібну моторику рук, знайомляться з навколишнім світом, грають в рухливі ігри та беруть участь у лялькових виставах.
     Відвідувачі центру (батьки і діти) - є читачами бібліотеки і активними членами проекту "Сімейного читання". Ми знайомимо батьків і дітей з новинками дитячої літератури та літератури виховного змісту. Традиційно проводимо Новорічні свята (самий «крутий»  Дід Мороз – бібліотекар мол. відділу Валентина Дем'янівна), День захисту дітей та свято найкращих матусь – 8 Березня. Святкуємо іменини дитячих письменників.
     На будь-який запит  ви у нас  одержите вичерпну інформацію.

ЗАПРОШУЄМО БАТЬКІВ, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЇ ДІТОК І ХОЧУТЬ, ЩОБ ВОНИ БУЛИ РОЗВИНУТИМИ: ПРИХОДЬТЕ В БІБЛІОТЕКУ І В "АНГЕЛОК"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації