субота, 21 березня 2020 р.

Ключі до дитячих сердець


Дитячій письменниці - 65 років від дня народження!

 Народилася  Леся Воронина ( справжнє ім,я Вороніна Олена Анастасіївна) 21 березня 1955 року в Києві, в письменницькій родині.

В нашій бібліотеці, напевно, немає дитини, яка б не читала,бодай який твір, Лесі Воронини. 
Якщо ж хтось ще незнайомий з її творчістю, то неодмінно прочитайте ці фантастичні, цікаві. веселі твори, друзі!

Твори Лесі Ворониної

♦ Воронина Л. Нямлик і Балакуча Квіточка / Л.Воронина ; худож.   К.Білетіна. – К. : Грані-Т, 2008. – 136 с. : ілюстр. – (Сучасна дитяча проза).

    В цій книжці тривають цікаві та веселі пригоди дівчинки Олянки та нямлика Буцика. З ними ви побуваєте на  Святі Великої  Ложки, приборкаєте 
Привида Здичавілого Сантехніка та переживете ще чимало карколомних пригод. За цю книгу у 2008 році письменниця стала лауреатом конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі”.


♦ Воронина Л. Планета Смугастих Равликів : фантастична повість / Л.Воронина ; мал. К.Білетіної. – К. : Прудкий Равлик, 2011. – 83 с. : ілюстр.
     
Дівчинка Оля разом зі своїм вірним котом Гарбузиком мандрує мінливою Галактикою. Скільки чудернацьких пригод їх чекає, але чудове вміння Олі не губитися у найнеймовірніших ситуаціях завжди їх виручає. Коли потрібно – видує гігантську кулю із жуйки і перелетить через жахливу прірву. Коли потрібно – зуміє визволитися з полону, прочитати складну карту-головоломку, відкрити найвигадливіші замки. І все це тому, що ніколи не стає на бік зла. Отож, читайте і перемагайте завжди, як Оля.
♦ Воронина Л. Прибулець з Країни Нямликів / Л.Воронина ; худож. К.Білетіна. – К. : Грані-Т, 2007. – 128 с. : ілюстр. – (Сучасна дитяча проза). 

    Чи вірите ви в те, що звичайна манна каша може робити дива? Мабуть, що ні. А ось письменниця Леся  Воронина  розповідає фантастичну історію про те, як манна каша творить дива. Дівчинка Олянка познайомилась із кумедним чоловічком на ім'я Буцик, який полюбляє Чарівну Страву та вміє чаклувати. А що було далі – прочитайте!♦ Воронина Л. 
Прибулець з Країни Нямликів. Ч. 1. Чарівна страва / Л.Воронина ; худож. К.Білетіна. – К. : Грані-Т, 2006. – 16 с. 
   Чарівна, незвичайна казка про фантастичні пригоди дівчинки Олянки та її загадкового друга – казкової істоти, яка з'явилася прямо зі стіни її кімнати. Прочитайте цю веселу і повчальну казку, а, прочитавши, зрозумієте: ніколи не можна завдавати прикрощів тим, хто тебе любить.

 


 
♦ Воронина Л. 
Прибулець з Країни Нямликів. Ч. 2. Пригода з клоунами-стрибунцями / Л.Воро-нина ; худож. К.Білетіна. – К. : Грані-Т, 2006. – 16 с. 
  Знайомство з Буциком із Країни Нямликів – маленьких чоловічків, що живуть у стінах, принесло  Олянці чимало несподіванок. В цій історії дівчинка рятує морського свина Тадеуша і розуміє, що навіть клоуни можуть бути небезпечними.
♦ Воронина Л. 
Про Брюса Лі; Махатму Ганді; Жорж Санд; Фридеріка Шопена; Івана Миколайчука : оповідання / Л.Воронина ; худож. Н.Клочкова. – К. : Грані-Т, 2010. – 128 с. : ілюстр. – (Життя видатних дітей).
  Надзвичайно цікаві, повчальні оповідання про дитинство талановитих та знаменитих людей вміщені до даної книги. Письменниця Жорж Санд, композитор Фридерік Шопен, актор Іван Миколайчук, великий вчитель Махатма Ганді, майстер східних єдиноборств та зірка американського кіно Брюс Лі, які багато в чому змінили наш світ. Письменниця сподівається, що історії дитинства цих видатних людей допоможуть і вам, юні читачі, знайти власний, неповторний шлях у житті. 


 


♦ Воронина Л. Різдвяна казка від слона Гудзика / Л.Воронина ; худож. К.Штанко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2013. – 32 с. : ілюстр.
   Цю книгу письменниця написала для молодших школя-риків. Якщо ви хочете разом із дівчинкою Ясею долучитися до пригод неймовірно веселого і винахідливого слона Гудзика – прочитайте цю книжку.

♦ Воронина Л. Смак олімпійського золота / Л.Воронина. – К. : Грані-Т, 2011. – 80 с. – (Дівчата зі спорту).
   Для того, щоб досягти великих перемог, не достатньо мати талант. Його потрібно постійно розвивати, гартуючи волю і характер. Так, як це зробила славетна олімпійська чемпіонка з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомська. Про її дитинство, сповнене жаги  до  спорту,  захоплююче розповідає юним читачам Леся Воронина. 

  ♦ Сни Ганса Християна / переказ. Л.Воронина ; мал. К.Штанко. – К. : Грані-Т, 2009. – 103 с. : ілюстр.
   Г.Х.Андерсена вважають чарівником – казки його ніколи не старішають і продовжуються в нових історіях. Ось і ця диво-книжка відображає трепетне світло, тепло і ніжність його снів. А допомогла нам це відчути талановита письменниця Леся Воронина.

 ♦ Воронина Л. Суперагент 000. Нові пригоди : дитячий детектив / Л.Ворони-на ; худож. О.Петренко-Заневський. – К. : Соняшник, 2000. – 176 с. : ілюстр.
   До книги ввійшло декілька повістей: “У пащі крокодила”, “Пастка у підземеллі”, “Таємниця підводного міста”, “У залізних нетрях”. Герой цих повістей – незламний Суперагент 000 Гриць Мамай розплутує найзагадковіші злочини, перемагає найпідступніших ворогів і рятує світ від неминучої загибелі. Книга сповнена цікавими пригодами, блискучим гумором та іронією.

 

♦ Воронина Л. Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру : дитячий детектив / Л.Воронина ; мал. К.Білеті-ної. – 3-є вид. – Вінниця : Тезис; Соняшник, 2004. – 192 с. : ілюстр. – (Пригодницька бібліотека).
   До цієї книги, за яку письменниця у 2004 році стала лауреатом Всеукраїн-ської акції “Книжка року”, ввійшла надзвичайно цікава, шалена історія “У пошуках золотого кенгуру”.
 Обов'язково прочитайте всі ці неймовірні, дивовижні, фантастичні, героїчні історії, головний герой яких Суперагент Гриць Мамай. Прочитайте і повеселіться!

  ♦ Воронина Л. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9 : пригодницька повість / Л.Воронина ; худож. В.Штанко. – К. : Знання, 2015. – 126 с. : ілюстр.
   Підступні та хижі синьоморди – представники страшної цивілізації міжгалактичних загарбників атакують Землю, адже їм дуже до смаку наші комахи. Герої цієї пригодницько-фантастичної повісті потрапляють у небезпечні, а часом і неймовірні ситуації, вчаться долати переляк і перемагати власну слабодухість, рятуючи інших. Отож, пориньте у світ карколомних пригод звичайного хлопчика Климка, який зумів пройти випробування, поборов свій страх і став сміливим. Книга стала лауреатом Міжнародного літературного конкурсу 2006 року “Дитячий портал”.♦ Воронина Л. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьо-морда : повість / Л.Воронина ; худож. В.Штанко. – К. : Знання, 2015. – 135 с. : ілюстр.
   Щоб ви зробили, якби довідались, що на нашу планету має прибути десант космічних піратів-синьо-мордів? Злякалися б, здивувались, подумали б, що жарт? Та виявляється, що загроза цілком серйозна. І лише Клим Джура і його вірні друзі можуть врятувати людство від катастрофи. Але для цього необхідно проникнути у підземний саркофаг і розгадати таємницю єгипетських богів. Лише прочитавши цю повість, ви дізнаєтесь, друзі, чи пощастить героям повісті знешкодити підступних прибульців.

 

 ♦ Воронина Л. Таємне Товариство Боягузів та Брехунів : повісті / Л.Воронина ; худож. В.Штанко. – К. : Грані-Т, 2012. – 268 с. : ілюстр. 
   Ця книга містить дві надзвичайно цікаві повісті: “Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9” і “Пастка для синьоморда, або Таємне Товариство Брехунів”. Головний герой цих творів – звичайнісінький хлопець, який захворів на незвичайну хворобу – пригодоманію! Прочитавши  ці  захопливі повісті, ви станете не лише учасниками фантастичних подій, а й зрозумієте, що людина, яка здолала свій страх, може перемогти наймогутніших ворогів. 
♦ Воронина Л. Таємниця Пурпурової планети : фантастична повість / Л.Воронина ; мал. К.Білетіної. – Вінниця : Теза ; Соняшник, 2005. – 176 с. : ілюстр. – (Пригодницька бібліотека).
  Чи хотіли б ви за допомогою вогняної кульки потрапити на Пурпурову планету і врятувати космічного мандрівника Люма, або побувати на Міжгалактичному фестивалі смугастих равликів? Якщо вам цікаво взяти участь у таких неймовірно веселих і небезпечних пригодах – негайно читайте цю фантастичну повість. У 2005 році Л.Воронина за книгу “Таємниця Пурпурової планети” стала лауреатом конкурсу “Коронація слова”.
♦ Воронина Л. У пошуках Огопого : (нотатки навколосвітньої мандрівниці) / Л.Воронина. – К. : Нора-Друк, 2010. – 176 с. – (Мандри).
   Все своє свідоме життя Леся Воронина подорожує: автостопом, потягами, літаками, байдарками, верблюдами, віслюками. Про свої захоплення, погляди та враження від мандрівок вона розповіла в першій “дорослій“ книзі “У пошуках Огопого”. Фактично, це і є захоплива мандрівка часом і простором, до якої письменниця запрошує всіх, хто любить шалені пригоди, несподівані зустрічі та непередбачувані повороти долі. 

 

♦ Воронина Л. Хлюсь та інші : оповідання / Л.Воронина ; худож. К.Штанко. – К. : Грані-Т, 2008. – 56 с. : ілюстр. 
   Це книга веселих та фантастичних оповідань про чудовий і незвичайний навколишній світ. Варто лише почитати ці оповідання, уважно подивитись навколо і кумедний водяник  Хлюсь, прибульці з другої планети білі жаби, папуга-феномен і кіт-вегетаріанець подружаться з вами. Світ стане цікавим і веселим, загадковим.
   Неодмінно прочитайте ці фантастичні, цікаві, веселі твори, друзі!. Нехай світлі, чесні і добрі книги Лесі Ворониної принесуть вам багато знань, радості і задоволення.


Нехай світлі, чесні і добрі книги Лесі Воронини принесуть Вам багато знань, радості і задоволення!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації