пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

Дзвінкоголосі вісники весни


Птахи, без сумніву, самі дивовижні і прекрасні творіння Матері-Природи. Спостерігати за ними, вивчати, любуватись ними і, головне, слухати їх - щиросердна насолода. Але птахи не тільки прикрашають наше життя. Вони перші помічники людини в боротьбі за високий урожай полів та садів.
Щоб привернути увагу дітей до теми збереження оточуючого середовища, розширити їх знання про птахів, їх значення та практичну цінність в житті людини, розвивати спостережливість та дбайливе ставлення ми провели сьогодні екологічний дайжест "Дзвінкоголосі вісники весни". Учасниками дійства були шестикласники 73-ї школи. Діти почули багато цікавого, з задоволенням приймали участь в вікторині "Весела зграя", відгадували загадки, читали вірші, слухали в записі голоси птахів. 
Вони чітко зрозуміли, що головне завдання Людини на Землі - врятувати і зберегти!

Грак - птах 2019 року в УкраїніСеред птахів символом цього року в Україні став грак (Corvus frugilegus) – досить чисельний та помітний птах, схильний до гніздування на деревах колоніями. Історично граки оселялись в гаях та на околицях лісів біля великих відкритих просторів. Гніздові колонії граків стали звичним явищем навіть в центрах міст. Але в останні десятиріччя відбулось суттєве скорочення чисельності гніздових колоній граків, в багатьох місцях вони просто зникли. Саме тому грак також потребує нашої уваги та охорони.

>
Читайте, любуйтесь, пізнавайте, захоплюйтесь - і ставайте захисниками природи!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації