пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

   27 серпня 2016 року виповнюється 160 років від дня народження великого сина України, її духовного пророка, титана думки Івана Яковича Франка.
      Постать І. Франка в українській та світовій культурі є унікальною. Філософ і письменник, перекладач і публіцист, вчений і політичний діяч... Але насамперед, він був геніальним митцем, твори якого і через 160 років хвилюють і захоплюють. Його творчість - це не лише історична пам'ять минулого, а наша сучасність і майбутнє.
       На поетичній зустрічі "Я не жалуюсь на тебе, доле", яка проводилась в бібліотеці, діти читали улюблені уривки з казок І. Франка та його вірші. Бібліотекарі намагалися показати дітям письменника, як захоплюючого казкаря і оповідача, ніжного лірика, глибокого філософа.
      І. Франко любив дітей: "Життя - говорив Франко, - мені мало всміхалося, але діти були тим весняним сонячним промінцем, яке зігрівало моє серце."


Пісня і праця великі дві сили!
Їм я до скону бажаю служить...
Ними лиш зможу й для правнуків жить
                                                        Ф. Франко

2 коментарі:

 1. Выражаем благодарность сотрудникам библиотеки(филиалу номер 14),а именно заведующей Дмитерко Анне Ивановне и нашему библиотекарю Дудкиной Валентине Демьяновне за хорошее и внимательное отношенее к читателям.Благодарим за прекрасно подобранную литературу детям, за то,что всегда предлагаете новинки. Очень хорошо,что рядом с домом есть такая замечательная библиотека!
  С уважением родители Артёма Будко.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Благодарим за доброе отношение.Приглашаем на выставку новинок! - с уважением библиотекари филиала.

   Видалити

Популярні публікації